Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPaditet 47 vjeçari, me dokumente të falsifikuara dêshironte t'ja shesë banesën 87...

Paditet 47 vjeçari, me dokumente të falsifikuara dêshironte t’ja shesë banesën 87 vjeçares

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur padi penale kundër T.D.(47) nga Shkupi për shkak të
dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “fallsifikim i dokumenteve”. Ai, me qëllim të përvetësimit të kundërligjshëm të një apartamanenti në Strugë, në pronësi të një shtetase 87-vjeçare të Republikës së Serbisë, ka përgatitur dokumente fallse dhe një kontratë shitblerjeje fallse dhe i ka përdorur në organet kompetente të komunës së Strugës. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments