Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPaditet 20 vjeçari, mbante me dhunë 18 vjeçaren si grua

Paditet 20 vjeçari, mbante me dhunë 18 vjeçaren si grua

Policia e Tetovës ka ngritur padi penale kundër 20-vjeçarit M.F nga fshati Pirok nën dyshimin për kryerjen e veprës penale, privim të paligjshëm nga liria.
Siç informojnë nga MPB, M.F më 6 tetor vitin e kaluar ka kërcëuar 18 vjeçaren E.A nga fshati Sanakos i Gostivarit, dhe dhunshëm e ka detyruar që të futet në një taksi, i cili më pas e ka çuar në shtëpi.

Kur ata kanë arritur në shtëpinë e 20 vjeçarit në Pirok e ka kërcënuar që ajo të bëhet gruaja e tij ku edhe e ka mbajtur deri me 15 nëntor të vitit 2017. Kur, siç njofton policia, vajza ka thirrur në telefon babin dhe ka treguar vendndodhjen e saj.

Babai i vajzës dhe vëllai i saj bashkë me policinë kanë arritur në Pirok ku edhe e kanë marrë 18 vjeçaren.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments