Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPaditen dy strugan për vjedhje të rëndë

Paditen dy strugan për vjedhje të rëndë

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur padi penale kundër Z.M.(17) dhe N.A.(22), të dy nga Struga, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e tre veprave penale “vjedhje e rëndë” dhe një vepër penale “vjedhje”. Ata, në periudhën nga data 1 deri më 11 nëntor 2022, me përdorimin e forcës fizike dhe mjeteve të përshtatshme, kanë hyrë me dhunë në objekte afariste në zonën e Strugës dhe në mënyrë të paligjshme kanë marrë më shumë sende. Në atë mënyrë, të denoncuarit kanë përfituar dobi pasurore jashtligjore prej rreth 180.000 denarë. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments