Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBastiset shtëpia e 43 vjeçarit

Bastiset shtëpia e 43 vjeçarit

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “prodhim, posedim, ndërmjetësim dhe tregtim pa leje të armëve apo lëndëve shpërthyese”, Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër M.Ç( 43) nga fshati Drasllajcë i Strugës. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij me urdhër të gjyqit , oficerët e policisë gjetën dhe sekuestruan një pistoletë ,,Walter ,, të kalibrit 9 mm dhe 10 gëzhoja të gjahut me kalibër 16 mm që ai posedonte në mënyrë të paligjshme. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments