Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniOsmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që...

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

Kandidati për president nga radhët e BDI-së, Bujar Osmani në një intervistë për “PlusInfo” thotë se edhe përkundër asaj që me vite është zyrtar dhe profesionit që e ushtron si mjek, nëse nuk merr rrogë për një periudhë, detyrohet të marrë borxh për të mbijetuar gjatë muajit, përcjell TV21

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments