Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAi që e gjen papagallin e humbur në Shkup, ka një 1000...

Ai që e gjen papagallin e humbur në Shkup, ka një 1000 euro shpërblim

Në një grup për kafshë në rrjetin facebook pronari i një papagalli të humbur ka bërë një postim jo të zakonshëm.

“Të dashur miq,
Cher është larguar për më shumë se 2 ditë. Ka fluturuar dhe ne nuk mund ta gjejmë. Për herë të fundit është parë në lagjen është Orman pranë kartingut. Thirreni, ajo është e zbutur, ajo nuk do t’ju kafshojë. Zgjate dorën, jo pëllëmbën dhe trego durim, do të vijë. Mos iu afroni me peshqir apo batanije dhe mos ja kapni qafën nga përpara. Nëse ju vjen në dorë, vendoseni të mbyllur. Nëse duhet ta kapni me duar, atëherë kapeni pas qafës pa e shtrënguar ose në shpinë.
Ju lutem kush ka ndonje informacion le te na japë në numrin 076 302 321.
Një çmim prej 1000 eurosh po vjen!!!”, shkruan në njoftim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments