Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniOsmani: Fronti Europian, deri në pikën e fundit do ta zbatojë programin...

Osmani: Fronti Europian, deri në pikën e fundit do ta zbatojë programin për kulturë

Kandidati shqiptar për president, Bujar Osmani sot bashkë me deputetin Arbër Ademi kanë takuar punëtorët në fushën e kulturës.

“Bashkë me Arbër Ademin takuam sot artistët, drejtuesit dhe punëtorët e kulturës. Fronti Europian me mbi 20 deputetët e tij do implementon deri në pikën e fundit, programin për kulturë që del nga kërkesat e ekspertëve, artistëve dhe qytetarëve”, ka shkruar Osmani.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments