Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriOra e krimeve ne Shqiperi,shkembim zjarri mes dy grupeve ne Durres

Ora e krimeve ne Shqiperi,shkembim zjarri mes dy grupeve ne Durres

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur në qytetin e Durrësit pas një shkëmbimi zjarri mes dy grupeve të rinjsh. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një lokal në lagjen nr.2, pranë prokurorisë.

Policia ka mbërritur shpejt në vendngjarje, ku janë shoqëruar disa persona dhe po hetohet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit apo personave të tjetër të përfshirë në konflikt, megjithatë policia bën me dije se adoleshenti është jashtë rrezikut për jetën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments