Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
”Open Balkan” ka tashmë edhe logo, prezantohet në Serbi (FOTO)
Rajoni, Slider

”Open Balkan” ka tashmë edhe logo, prezantohet në Serbi (FOTO)

Në këtë panair prlë herë të parë u zbulua edhe logoja e nimës rajonale “Open Balkan”, ose të paktën këtë të lë të kuptosh ajo çka shfaqet pas krahëve të Ramës, Vuçiç dhe Kovaçevskit.

Logoja është e ndërtuar me gërmat O dhe B, që përfaqësojnë inicialet e “Open Balkan”, ndërsa në to janë “shkrirë” në një të vetëm flamujt e Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë.

September 1, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres