Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiOlsa Orani, 12 vjeçarja nga Teferiçi i Strugës shkëlqen në garat për...

Olsa Orani, 12 vjeçarja nga Teferiçi i Strugës shkëlqen në garat për notim në liqenin e Dojranit (FOTO)

Olsa Orani, 12 vjeçarja nga Teferiçi i Strugës ka shkëlqyer me talentin e saj në garat e liqenit te Dojranit nê disciplinën, not biçiklet dhe nxitim,ku dekorohet me medaljen e argjendë duke fituar vendin e dytë.

Talentja Olsa Orani, ështē nxēnëse e shkollës fillore “Ashim Agushi” nē Ladorisht.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments