Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNxënësit e Veleshtës më të mirë në Biologji me mentoren Nora Rramani

Nxënësit e Veleshtës më të mirë në Biologji me mentoren Nora Rramani

Më datë 16.02.2024 u realizuan Garat Komunale nga lënda e Biologjisë nga Shoqata e Biologëve të RMV,Veleshta nën mentorimin e prof.Nora Q.Rramani u përfaqësua nga nxënësit

-Nexhmije Zhuta klasa IX
-Bora Hani klasa IX
-Rumejsa Koxhaxhiku klasa IX
-Erin Kaba klasa VIII
-Rushon Bojku klasa VIII
-Verona Hani VIII

Vazhdojnë në garat regjionale si gjithmonë kryesues të listës !

SUKSESE nxënësve dhe mentores!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments