Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMashtrohet 39 vjeçarja, i japin kartmonedha të falsifikuara

Mashtrohet 39 vjeçarja, i japin kartmonedha të falsifikuara

Tridhjet e nëntë vjeçarja G.N. nga Gostivari, dje (15-shkurt) në orën 18.00 në SPB-Tetovë ka raportuar se në një bastore sportive në Gostivar, një person i kërkoi asaj të shkëmbente 300 euro në denarë. Pasi shkëmbeu euron e tij, ajo më vonë kuptoi se kartëmonedhat ishin të falsifikuara. Çështja është duke u zbardhur dhe dokumentuar.TS

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments