Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNxënësit e Dollogozhdës dhe Livadhisë shkëlqejnë në garat komunale të volejbollit (FOTO)

Nxënësit e Dollogozhdës dhe Livadhisë shkëlqejnë në garat komunale të volejbollit (FOTO)

Sot me date 21.10.2021 u mbajten garat Komunale – Strugë ne volejboll ku shkolla “Nuri Mazari”- Dollogozhdë me shkollen periferike “Aki Dika”- Livadhi moren vendin e parë me ekipin e vajzave, dhe vendin e dytë me ekipin e djemve!
Ju urojmë shendet e suksese ne lojrat e ardhshme!!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments