Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNusja zbret me helikopter në Gostivar (VIDEO)

Nusja zbret me helikopter në Gostivar (VIDEO)

9Nusja zbret me helikopter në Gostivar. Raste të tilla janë të shpeshta gjatë sezonit të njohur si sezoni i dasmave.

Është Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë që ofron helikopterët e saj me qira edhe për ahengje dhe dasma familjare. Helikopterët e policisë për një orë për shfrytëzim mund të merren me qira prej 500 euro deri në 1500 euro.

Fillimisht pala e interuesuar nënshkruan marrëveshje me MPB-në për respektimin e rregullave dhe afatit kohor të shfrytëzimit.

Kështu, çifti bashkëshortor nga Gostivari arriti të shijojë shëtitjen me helikopter, pas shërbimit të paguar në konton e MPB-së./GostivariSot

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments