Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNuk u kujdesën për fëmijën 16 muajsh, çifti paditet nga policia e...

Nuk u kujdesën për fëmijën 16 muajsh, çifti paditet nga policia e Strugës

Për shkak të ekzistimit të dyshimit të bazuar për veprën penale “neglizhimi dhe keqpërdorimi i fëmijës”, MPB Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër A.M.(25) dhe bashkëshortes së tij A.I.(21), të dy nga Struga. Me datë 12.02.2023 rreth orës 11:00, në SPB- Ohër është marrë njoftim se me lëndime të rënda në spitalin e eshtrave “Shën Erazmo” është sjellë një fëmijë 16 muajsh nga Struga. Pas masave të marra është konstatuar se mbi të fëmijën në shtëpinë e të akuzuarit ka rënë një mobilie.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments