Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGashi takohet me Zaevin, çfarë plani ëndërrojnë?

Gashi takohet me Zaevin, çfarë plani ëndërrojnë?

Të dy dikur në qeveri ndërsa tani janë jashta saj.Bëhet fjalë për ish liderin e LSDM-së dhe ish kryeministrin Zoran Zaev dhe liderin e Alternativës Afrim Gashi shkruan Tetovasot.

Ata të dy janë parë duke drekuar bashkë por nuk dihen arsyet e këtij takimi midis tyre dhe planet që ata mund të kenë bashkërisht qoftë edhe në ndonjë bashkëveprim të ri politik në të ardhmen.

Ndryshe Zoran Zaev u largua nga funksionet e larta nga LSDM pas rezultatit të dobët në zgjedhjet lokale ndërsa Afrim Gashi para pak ditësh u largua nga qeveria e Maqedonisë së Veriut pas hyrjes së ASH-së.Tetovasot.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments