Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaNuk kishte lidhje me bastet, por fitoi 650 mijë euro, ja cilat...

Nuk kishte lidhje me bastet, por fitoi 650 mijë euro, ja cilat ekipe i qëlloi

Burri i saj taksist dhe djali linin shumë para në pikat e basteve, aq sa gruaja ishte lodhur nga kritikat drejt tyre dhe vendosi t’i shoqëronte sa herë vinin skedina.

Prej 6 vitesh dhe deri më sot, 59-vjeçarja nga Kenti i Britanisë së Madhe ka vendosur nga një paund çdo fundjavë për të provuar fatin, megjithëse nuk ja kishte haberin nga futbolli.

I është afruar disa herë fitores, por vetëm fundjavën që lamë pas arriti të shënonte “gol” me parashikimin e saj.

Parashikoi saktë 12 ndeshje dhe 59-vjeçarja fitoi plot 574.278.41 paund me skendinën e vënën tek kompania “William Hill”.

Gruaja fatlume është rrëfyer se zgjedhjen e kishte bërë duke u bazuar tek emrat e ekipeve dhe jo tek forma e tyre aktuale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments