Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjoftim shumë i rëndësishëm nga MPB-Strugë

Njoftim shumë i rëndësishëm nga MPB-Strugë

Nga MPB-Strugë informojnë se të gjithë qytetarët struganë që kanê aplikuar për dokumentet personale deri në datën 10-11 Nëntor të shkojnë nëpër sportele dhe ti marrin dokumentet përkatëse, shkruan Struga Ekspres.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments