Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKapet drogë në lagjen Plitishte të Strugës

Kapet drogë në lagjen Plitishte të Strugës

Të shtunën në lagjen “Plitishte” në Strugë, nga ana e punonjësve policorë të MPB-Strugë, është arrestuar 43-vjeçari nga Ohri.

Ai është kapur në automjetin e pasagjerëve i tipit “Opel” me targa të Ohrit së bashku me dy persona të tjerë, dhe gjatë këqyrjes i është gjetur dhe konfiskuar marihuana. Pas dokumentimit të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments