Thursday, November 30, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjoftim për bombë në Aeroportin e Shkupit, evakuohen punonjësit dhe udhëtarët

Njoftim për bombë në Aeroportin e Shkupit, evakuohen punonjësit dhe udhëtarët

Në mëngjesin e sotëm është raportuar për vendosje të bombës edhe në Aeroportin e Shkupit.

Sipas portalit A1on, tani është në proces evakuimi emergjent i pasagjerëve dhe punonjësve në aeroportin e Shkupit, pasi shërbimet atje kanë marrë njoftim për bombë të vendosur, përcjell INA.

Të gjitha nisjet nga aeroporti janë anuluar për momentin. Tashmë në vendngjarje kanë dalë forca policore të Departamentit të Antiterrorizmit.(INA

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments