Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjoftim nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Njoftim nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se vazhdojnë punimet për riparimin e defektit në gypin kryesor të ujësjellësit në f.Belicë e Sipërme.
Ekipet punuese të ndërmarrjes kanë hasur në një problem më të madh seç pritej, ndaj ju njoftojmë se mungesa e ujit ose shtypja e ulët do të vazhdojë deri sot (e mërkurë), ora 16:00.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека продолжуваат работите за санирање на дефектот на главната цевка на водоводот во с.Горна Белица.
Работните тимови на претпријатието наидоа на поголем проблем од очекуваното, па ве известуваме дека недостигот на вода или слабиот притисок ќе продолжи до денес (среда), 16:00 часот.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ – Струга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments