Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNëse kalon pengesën e parë, Struga do të sfidojë Gallatasarai-n

Nëse kalon pengesën e parë, Struga do të sfidojë Gallatasarai-n

Pasi mësuan kundërshtarët e raundit të parë në Champions League, skuadrat kampione Partizani, Struga dhe Ballkani mësuan edhe kundërshtarët e raundit të dytë, gjithnjë nëse ia dalin me sukses në raundin e parë.

Kujtojmë se në raundin e parë shorti i rezervojë Struga Trim Lum përballjen me Zhalgirisin dhe në rast se ia dalin me sukses ndaj lituanezëve, atëherë do të përballen me gjigandët turq të Gallatasarait.

Partizani në raundin e parë do të përballet me bjellorusët e Bate Borisov dhe nëse ia del me sukses, atëherë do të ndeshet me Aris Limasolli e Qipros.

Nga ana tjetër, Ballkani do të ndeshet me Ludogoretsin në raundin e parë dhe nëse ia del t’i kalojë sllovenët në raundin e dytë do të përballet me fituesen e çiftit Olimpija Ljubjana-Valmiera.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments