Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjoftim nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë

Njoftim nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë

Nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë dhe nga Ndërmarrja Publike e Mirëmbajtjes dhe Mbrojtjes së Rrugëve Magjistrale dhe Rajonale njoftojnë se pas orës 08:00, gradualisht janë hequr ndalesat për qarkullim të automjeteve të rënda në rrugët: Strugë-Qafë Thanë, Strazhë- Pletvar, Strazhë-Gjavato, Rogaqevë-Jazhincë, Strumicë-Berovë, Mavrovë-Dibër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments