Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik afër pikës kufitare Tabanoc, ka edhe të vdekur

Aksident tragjik afër pikës kufitare Tabanoc, ka edhe të vdekur

Një aksident tragjik mësohet të ketë ndodhur para disa minutave në autostradën që çon drejt kufirit me Serbinë.

Sipas informacioneve të para bëhet fjalë për të paktën katër vetura të përfshira, ndërsa ka edhe të vdekur.

Policia dhe ekipet mjeksore janë në vendin e aksidentit, ndërsa në vendin e ngjarjes është e vështirë të arrihet shkaku i bllokimit të autostradës.

Informacionet janë siguruar nga kalimtarët e rastit dhe pritet konfirmimi i tyre zyrtarisht nga policia.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments