Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë person kërcënon se do ta djeg zyren e Milikijes

Një person kërcënon se do ta djeg zyren e Milikijes

Një incident i rëndë ka ndodhur në zyrën e kryetares së komunës së Haraçinës dje pasdite. Sipas raportit të policisë, një person është futur në zyrat e komunës dhe është drejtuar në zyrën e Milikije Halimit.
Mirëpo kur ka vërejtur që nuk është aty, i është drejtuar njërit prej të punësuarve dhe është larguar, njoftoi MPB. “Me 23 nëntor rreth orës 22 e 30 minuta A.H. nga fshati Haraçinë ka paraqitur në polici se rreth orës 15 e 30 minuta në zyrën e kryetares së komunës së Haraçinës është future S.A. dhe ka thënë se do ta djegë ndërtesën e komunës, pastaj është larguar nga vendi i ngjarjes. Po ndërmerren masa për ndriçim të rastit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments