Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë person humb jetën pasi goditet nga një traktor

Një person humb jetën pasi goditet nga një traktor

Një burrë nga fshati Teranci nga Koçani ka humbur jetën pasi është goditur nga një traktor.

Policia njofton se personi B.K.(57) me lëndime është sjellë në Klinikën “Nënë Tereza” – Shkup, i cili më pas ka ndërruar jetë.

“Sipas denoncimit, ai ka pësuar lëndime kur ka rënë para traktorit, drejtuar nga S.G. (81), dhe pas kontrolleve shtesë nga ana e zyrtarëve policorë është konstatuar se personi është goditur me traktor.

Për rastin është njoftuar Prokurori Publik”, njoftojnë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments