Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë person gjendet i vdekur në një shtëpi të braktisur

Një person gjendet i vdekur në një shtëpi të braktisur

Më datë 05.02.2024 në ora 13:30 në Stacionin Policor Qendër, D.J.(38) nga Shkupi ka raportuar se në një shtëpi të braktisur në zonën Qendër – Shkup e ka gjetur të vdekur shokun e tij N. N. nga Shkupi.

Mjeku i Emergjencave ka konstatuar vdekje pa shenja dhune, ndërsa në vendin e këqyrjes kanë kryer prokurori publik dhe ekipi i SPB Shkup.

PSG vihet në alarm, dalin detaje mbi klauzolën e lirimit të Rafael LeaosGjumashët kanë nivele të larta të “kolesterolit të keq”Palëpeta me puding, veçanërisht të parezistueshmeEksperti nga Harvardi zbuloi se cili kafjall është më i keqi për fëmijëtPse shkencëtarët kanë filluar të shqetësohen për tkurrjen e Hënës?
Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments