Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMexhiti: Vulat e ASH-së i ka Arben Taravari

Mexhiti: Vulat e ASH-së i ka Arben Taravari

Fatmir Mexhiti ka deklaruar se vulat e partisë së Aleancës për Shqiptarët, i ka Arben Taravari dhe se ai është kryetar legjitim i partisë, transmeton TV21.

“Aleanca për Shqiptarët është një dhe e vetme. Aleanca për Shqiptarët i ka organet e saja dhe e ka një dhe të vetmin legjitim – kryetarin Arben Taravarin. Vulat e partisë normal se janë te kryetari i partisë dhe shumica e nënshkrimeve të kuvendarëve”, tha Mexhiti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments