Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNiveli i Liqenit të Ohrit tetë centimetra mbi maksimalen

Niveli i Liqenit të Ohrit tetë centimetra mbi maksimalen

Niveli i Drinit të Zi në pikën matëse Lozhani është gjashtë herë më i ulët, ndërsa në “Cërna Reka” pranë Novacit është gati katër herë më e ulët se mesatarja për nëntor, tregojnë të dhënat nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Niveli i ujit edhe në lumenjtë e tjerë në vend është nën mesataren për nëntorin dhe niveli i Liqenit të Ohrit është tetë centimetra mbi nivelin e lejuar minimal dhe arrin 693,18 metra.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments