Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShëndetësiKy është çaji që shëron mbi 50 sëmundje

Ky është çaji që shëron mbi 50 sëmundje

Me këtë çaj magjik, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore
Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmojë në trajtimin e çmendurisë e madje edhe kancerit,e shumë sëmundje të tjera. Këto të dhëna janë gjetur në shumë studime.
Çaji ka prejardhjen nga India.

Përbërësit:
½ e lugës së gjellës xhenxhefil
½ e lugës së gjellës kanellë
1/6 e lugës së gjellës shafran të Indisë
½ e filxhanit të çajit qumësht
pak mjaltë.
Përgatitja:
Përzijini të gjithë përbërësit së bashku dhe shtojini ½ e një litri ujë të vluar. Qumështi i nxehtë gjithashtu duhet t’i hidhet në fund.
Menjëherë pas përgatitjes duhet ta konsumoni pijen, të tërën përnjëherë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments