Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNga reshjet e dëborës, bllokohen disa fshatra në Dibër

Nga reshjet e dëborës, bllokohen disa fshatra në Dibër

Uljet e temperaturave ditët e fundit ka bërë që të ketë reshje dëborë në zonat malore të vendin tonë.

Nga reshjet, janë bllokuar disa zona në qarkun e Dibrës, si Lurë, Kalaja e Dodës, Selishtë, Trebishtë dhe Ostren janë të bllokuara.

Deri tani dëbora ka arritur në një trashësi rreth 35 cm, ndërsa rruga Kukës- Peshkopi kalohet me vështirësi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments