Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKa ndalesë të qarkullimit në disa akse rrugore, shkaku i borës

Ka ndalesë të qarkullimit në disa akse rrugore, shkaku i borës

Prej orës 07:00 në mëngjes është vendosur ndalesë për makina të rënda në aksin rrugor Gostivar-Dibër përmes Mavrovës, për shkak të reshjeve të borës.
LAMM informon se reshje bore ka në Tetovë, Mavrovë, Kodër të Diellit, Manastir, Prilep, Ohër, Strugë, Resnjë, Kërçovë dhe në kalimet malore Bukovë, Gjavato dhe Presekë.

Shikueshmëria është ulur deri në 15 metra për shkak të mjegullës në Kodrën e Diellit.

Në rrugët tjera shtetërore komunikacioni zhvillohet në korsi të lagura.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments