Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNga nesër fillon moti i ligë, shi dhe temperatura të ulta

Nga nesër fillon moti i ligë, shi dhe temperatura të ulta

Destabilizimi i motit me shi, bubullima dhe erë të fuqishme do të fillojë nga nesër madje edhe me ulje të temperaturave.

Të mërkurën dhe enjten mot jo stabil do të ketë në shumë vende ndërsa rregullim të motit do ketë të premten dhe të shtunën.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga 11 deri më 21 grad ndërsa të ditës do të shkojnë nga 27 deri më 37 grad. Më nxehtë do jetë të shtunën me temperatura deri më 37 grad.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments