Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNga janari akcizat e dizelit do të rriten për tre denar

Nga janari akcizat e dizelit do të rriten për tre denar

Deputetët e Maqedonisë sot në pjesën e pasdites të seancës së 23-të, me procedurë të shkurtuar i miratuan Ligjin për ndryshime dhe plotësime të Ligjit për siguri shëndetësore,
Ligjin për ndryshime dhe plotësime të Ligjit për kontribute nga sigurimi i obligueshëm social dhe Ligjin për ndryshime dhe plotësime të Ligjit për akcizat, me të cilat akcizat e dizelit do të rriten për 3 denarë për litër, respektivisht nga të deritanishmet 12,1 denarë do të jenë 15,1 denarë për litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments