Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiNesër Besa e Strugës do të shpërndajë maska falas

Nesër Besa e Strugës do të shpërndajë maska falas

Përfaqësues të Forumit Rinor të Lëvizjes BESA si dhe përfaqësues të Forumit të Gruas nesër në ora 11:00 nê Strugë do tê shpërndajnê maska falas për qytetarët për t’u mbrojtur nga pandemia Covid-19. Rekomandimet e fundit janë që çdo qytetarë duhet të mbaj maskë mbrojtëse për të parandaluar infektimin nga coronavirusi. Shëndeti është mbi të gjitha, andaj ta ruajmë atë duke respektuar rekomandimet, dhe në veçanti duke mbajtur maska mbrojtëse dhe duke ruajtuar distancën.Lëvizja Besa-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments