Tuesday, October 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNëse e njihni personin në foto, lajmëroni policinë e Maqedonisë! MPB kërkon...

Nëse e njihni personin në foto, lajmëroni policinë e Maqedonisë! MPB kërkon ndihmë në identifikimin e huliganëve (VIDEO)

Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar ndihmë nga qytetarët në identifikimin e huliganëve të cilit gjatë mbrëmjes së djeshme gjuajtën me molotov koktej drejt policëve para Kuvendit, përcjell TV21. MPB kërkon që çdokush që i njeh personat në video t’i paraqesë në polici ose të lajmërohet në numrin 192.

“Pavarësisht nëse kallëzimi është anonim apo jo, punonjësit e policisë do të veprojnë dhe në rast të vërtetimit të identitetit do të merren masat e duhura ligjore ndaj autorëve”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments