Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNë Strugë sekuestrohen 4100 mjete piroteknike, një person është arrestuar

Në Strugë sekuestrohen 4100 mjete piroteknike, një person është arrestuar

Në Strugë sekuestrohen 4100 mjete piroteknike, një person është arrestuar

Me datë 28.12.2023 në ora 16:00 në fshatin Podgorcë të Strugës, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria Gj.I.(56) nga i njëjti fshat. Gjatë bastisjes në banesën e saj, të kryer me vendim gjykate, i janë gjetur dhe konfiskuar 4100 copë mjete të ndryshme piroteknike.
Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj saj do të ngrihet kallëzimi përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments