Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni45 vjeçari kapet me drogë

45 vjeçari kapet me drogë

Me datë 28.12.2023 rreth orës 20:00 në fshatin Misleshovë, Strugë, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria EB (45) nga fshati Llabunishtë , i Strugës . Gjatë kontrollit në automjetin e tipit “Opel Zafira” me targa të Strugës , të cilin ai e drejtonte, i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj tij do të ngrihet kallëzimi përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments