Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNë Strugë deri në ora 10:00 votuan 7.12 përqind, 4310 votues

Në Strugë deri në ora 10:00 votuan 7.12 përqind, 4310 votues

Nga komisioni komunal zgjedhor në Strugë tregojnë se dalja e qytetarëve strugan për të votuar deri në ora 10:00 është 7.12 përqind 4310 votues,njofton Struga Ekspres.
Kryetari komisionit komunal zgjedhor në Strugë, z.Bledar Ziba tregon se deri në ora 10:00 procesi zgjedhor vazhdon normalisht dhe se nuk është vërejtur ndonjë parregullsi.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments