Friday, June 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiJa sa strugan kanë votuar deri në ora 10:00

Ja sa strugan kanë votuar deri në ora 10:00

Nga komisioni komunal zgjedhor në Strugë tregojnë se dalja e qytetarëve strugan për të votuar deri në ora 10:00 është 7.12 përqind 4310 votues,njofton Struga Ekspres.
Kryetari komisionit komunal zgjedhor në Strugë, z.Bledar Ziba tregon se deri në ora 10:00 procesi zgjedhor vazhdon normalisht dhe se nuk është vërejtur ndonjë parregullsi.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments