Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNë Qafethanë aksidentohen katër shtetas të Maqedonisë

Në Qafethanë aksidentohen katër shtetas të Maqedonisë

Një aksident me plagosje ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë. Mësohet se 4 persona nga Maqedonia janë plagosur si pasojë e përplasjes së 3 automjeteve. Mësohet se të plagosur janë: Valeria Kostanovska 25 vjeçe, Orkidea Vleianovska 38 vjeç, Anastasia Velanoivska 17 vjeç dhe Andrea Kristovska, të cilët po marrin ndihmën mjekësore në spitalin e Librazhdit dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Nga të dhënat paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e motit të keq.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments