Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Në moshë të re ndërron jetë dr. Shenaje Raimi, mjekja e re nga Kumanova
Maqedoni, Slider, Uncategorized

Në moshë të re ndërron jetë dr. Shenaje Raimi, mjekja e re nga Kumanova

Në moshë të re ka ndërruar jetë Dr. Shenaje Raimi, mjekja e re e stomatologjisë nga Kumanova.

Lajmi është ndarë nga familjarë dhe stafi i klinikës ku po punonte.

“Ndjejmë dhimbje të thellë me humbjen e koleges dhe mikes tonë të dashur Dr. Shenaje Raimi, Allahu e shpërbleftë me gradat më të larta të xhehnetit! I gjithë stafi i “Zafer-M” shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët!”, thuhet në mesazhin ngushëllues.

September 4, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres