Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNë këto vendbanime në Maqedoni bora arrin afër një metër

Në këto vendbanime në Maqedoni bora arrin afër një metër

Borë më shumë ka në Mavrovë prej 78 centimetrash, në Lazaropole 51 cm, Dibër dhe Tetovë 20, Shkup 15, Ohër 5cm dhe më së paku në Prilep 3 cm.
Temepraturat në gjithë vendin kanë qenë nën zero. Temperaturë më e ulët është regjistruar në Mavrovë -11 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments