Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLuftë e madhe në internet mes grupeve të Kasamit dhe Gashit?!

Luftë e madhe në internet mes grupeve të Kasamit dhe Gashit?!

Në rrjetet sociale po vazhdon një luftë e ashpër akuzash të ndryshme mes krahut të Lëvizjes BESA që përfaqësohet nga Bilall Kasami dhe krahut tjetër të Afrim Gashi.
Kjo situatë e përzierjes së madhe ka bërë që qytetarët të hutohen se kush dhe kë përfaqëson përmes profileve të shumta që mbajnë emrin dhe logon e kësaj partie tashmë të përcarë.

Janë hapur profile të reja me logot e Lëvizjes BESA, por edhe profile fyese ku bëhet luftë speciale ndaj Gashit dhe në anën tjetër edhe ndaj Kasamit. Disa profile tashmë janë mbyllur pas ankesave në adresë të facebook.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments