Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdryshojnë çmimet e naftës dhe benzinit

Ndryshojnë çmimet e naftës dhe benzinit

Benzinat nga mesnata do të lirohen për gjysmë denarë ndërsa dizeli do të shtrenjtohet për gjysmë denarë. Ky është vendimi i ri i Komisionit Rregullator për Energjetik.
Sipas vendimit, një litër EUROSUPER BS-95 do të kushtoj 71 denarë, EUROSUPER BS-98 do të shitet për 72.5 denarë. Një litër dizel tani do të kushtoj 63 denarë.
Vaji i Ektra i Lehtë për amvisëri mbetet me çmimin e njëjtë, pra 51.5 denarë për litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments