Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë person lëndohet rëndë pas rënies nga rimorkio e ngarkuar me dru,...

Një person lëndohet rëndë pas rënies nga rimorkio e ngarkuar me dru, dërgohet në spitalin e Ohrit

Një banor i Kërçovës është lënduar rëndë mbrëmë pasi ka rënë nga një rimorkio e ngarkua me dru i cili e ka tërhequr makinën “Bob ket”. Siç informon MPB, aksidenti ka ndodh rreth orës 20 në rrugën “Amit Çelopeçanec” në Kërçovë. Makinën punuese, me targa nga Kërçova, e ka drejtuar A.L. (75) nga Kërçova. I lënduari M.R. (52), pas aksidentit është dërguar në Qendrën mjekësore në Kërçovë, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Spitalin “Shën Erazmo Ohër”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments