Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniNdodh edhe kjo në këtë qytet shqiptar: Një kafiteri u’a ndalon klientëve...

Ndodh edhe kjo në këtë qytet shqiptar: Një kafiteri u’a ndalon klientëve të flasin për politikë

Qysh nga fillimi saj tema kryesore kanë qenë zgjedhjet lokale, dhe se kush do të zgjidhet kryetar e asamblist.

Një kafiteri në Gjakovë, ka kërkuar nga klientët e vet që të mos bisedojnë për politikë.

Pronari ka vendosur edhe një mbishkrim “Ndalohet biseda për politikë”.

Ndryshe raundi i dytë i zgjedhjeve pritet të mbahet nesër, ndërsa edhe në qytetin ku gjendet ky lokal do të ketë zgjedhje.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments