Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdërron jetë 29 vjeçari, humbi kontrollin e motoçikletës

Ndërron jetë 29 vjeçari, humbi kontrollin e motoçikletës

Dje në ora 12 e 30 minuta në SPB Shkup është raportuar se në rrugën rajonale Shkup – Hidrocentrali “Kozjak”, afër kryqëzimit me rrugën lokale për fshatin Breznicë, Shkup, S.K.(29) nga Shkupi duke drejtuar motoçikletën “Honda” me targa të Shkupit ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, përcjellë Telegrafi.

Motoçiklisti ka ndërruar jetë nga plagët e marra në vend, ndërsa mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konfirmuar vdekjen e tij.

Prokurori publik dhe një ekip nga SPB Shkup kanë kryer kontroll.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments