Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriNdërron jetë 23 vjeçari Hermes Beqiri, u plagos një ditë më parë...

Ndërron jetë 23 vjeçari Hermes Beqiri, u plagos një ditë më parë me armë zjarri

Ka ndërruar jetë sot në spitalin e traumës, 23 vjeçari Hermes Beqiri. Një ditë më parë ai u plagos me armë zjarri në Shkodër

Ngjarja ndodhi rreth orës 19:20 të së shtunës.

Hermes Beqiri mbeti i plagosur rëndë me 6 plumba në një lokal në lagjen “Guerrile”, në vendin e quajtur ish-Zooteknika.

Disa orë pas plagosjes policia e Shkodrës arrestoi autorin Elvis Hoxha, që ishte fshehur në fshatin Grudë.

Hoxha, pasi ka debatuar me Beqirin, ka marrë një pistoletë dhe e ka qëlluar disa herë. Hermes Beqiri ka 6 plumba në trupin e tij, pjesën më të madhe në bark dhe në kraharor. Por sot 23 vjeçari ka nderuar jetë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments