Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëNa mbyti tallavaja, ka “infektuar” një shoqëri të tërë

Na mbyti tallavaja, ka “infektuar” një shoqëri të tërë

Na mbyti tallavaja,ajo ka ‘infektuar’ nje shoqeri te tere.Kudo qe shkojme neper gezime familjare,degjojme TALLAVANE,kete muzike te shpifur dhe qe beri folene neper shume familjet tona!

‘Pina uiski,pina koka kola”,eshte nje nga kenget fatkeqesisht me te kerkuara dhe me te klikuara ne Youtube.

Tallavaja s’ka asgje te perbashket me muziken e mirefillte shqiptare,por ja qe ne e degjojme dhe e ”shijojme” ,dhe kjo erdhi me shume si rezultat i disa mediave tona jo profesionale ,nga disa media qe perfituan shuma te medha parash ,dhe disa media te paafta per te dalluar artin e vertete shqiptare.

Kengetaret e tallavave hedhin shuma te medha parash per te promovuar veten dhe tallavane,natyrisht keto para shkojne te mediat qe bejne gjithcka per para,Edhe nese shkaterrojne GJITHCKA!

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments